Stany Zjednoczone Chmielu

Stany Zjednoczone Chmielu

Odkryj w piwie na nowo amerykańskie odmiany chmielu – Citra, Centennial i Simcoe. Zjednoczone, mocniejsze, bogatsze w aromat owoców cytrusowych i tropikalnych. W tym przypadku zwycięstwo ma wyraźną gorycz i do tego jest chmielone na zimno.
Pszenica z Alabamy

Pszenica z Alabamy

Jak widać – Ameryka ma swój urok. Ale nie ma co go kopiować, trzeba mieć swój, dlatego z wykorzystaniem polskiej pszenicy zrobiliśmy naszą wersję American Wheat. To umiarkowanie goryczkowe piw o szlachetnym smaku z delikatnie słodkim finiszem, z wyczuwalnymi nutami cytrusowymi.
Odkrycie Ameryki

Odkrycie Ameryki

Nie odkrywamy Ameryki tym stylem piwnym. To Ameryka odkrywa przed nami swój styl – własną wersję India Pale Ale. Wyraźnie chmielowy aromat zbudza odczucie przyjemnej goryczki. Chmielone na zimno amerykańskimi odmianami chmielu – Citra, Mosaic, Simcoe i Warrior.
Polski kłos

Polski kłos

Szlachectwo zobowiązuje – to nasza wielkopolska tradycja. Tak jak nasze rzemieślnicze piwo – szlachetne, tylko ze sprawdzonych składników, dostojne i pełne dobrodziejstw naszych polskich pszenicznych słodów i polskiego chmielu. Piwo orzeźwiające z wyraźnym aromatem goździkowym i bananowym. Niefiltrowane.
Hojny chmiel

Hojny chmiel

W życiu warto być hojnym dla innych i dla siebie. Tak samo robimy piwo u nas w Largusie – dla innych ale tak jak dla siebie. To jest porządnie, jak przystało na fachowców. Dlatego rześkość i orzeźwienie są tak wyraziste w naszym pilsie. Piwo dolnej fermentacji. A chmiel jest oczywiście polski.
Zaćmienie słodu

Zaćmienie słodu

Raz na wiele lat pojawia się tak spektakularne zaćmienie słońca, że entuzjaści z zachwytem oglądają niebo. Ale są jeszcze lepsze widoki – dobry ciemny lager, dolnej fermentacji, z łagodną goryczką. Warzony na słodach pilzneńskim i monachijskim z delikatnym dodatkiem słodów palonych.
Kręgi w pszenicy

Kręgi w pszenicy

Przecież wiadomo, że to kosmici robią te kręgi w pszenicy, bo kto inny – my?! My w tym czasie tworzymy piwo – klasyczna IPA, ale z dominującym udziałem pszenicy. Jest nadal spora słodycz lecz jeszcze większa goryczka. Chmielone na zimno amerykańskimi odmianami chmielu – Amarillo, Centennial, Citra i Mosaic.
Stout słodszy

Stout słodszy

Życie nie zawsze bywa słodkie, ale jeśli jest gorzkie – warto je sobie osłodzić. Do tego świetnie nada się Milk Stout. To piwo odkryje przed Tobą przyjemny, nieco słodszy smak, o kawowych nutach, delikatnie nawiązujący charakterem do kawy z mlekiem. I to wszystko dzięki dodaniu odrobiny laktozy – niezwykłe.

Wronka

Wronka Session IPA

Piwo sesyjne górnej fermentacji w stylu India Pale Ale. Charakteryzuje się wyrazistym aromatem i intensywnym smakiem. Chmielone na zimno. Niefiltrowane, zawiera naturalny osad.

Polecamy do mięsa grillowanego, burgerów i dań kuchni meksykańskiej. Najlepiej smakuje w szkle typu IPA Glass.

Wronka Pszeniczna

Piwo jasne, orzeźwiające z delikatnymi cytrusowymi aromatami. Chmielone na zimno. Niefiltrowane, zawiera naturalny osad.

Polecamy do ryb pieczonych i grillowanych. Najlepiej smakuje w szkle typu American Wheat Glass.

Wronka American Pale Ale

Jasne piwo o bogatym cytrusowym aromacie i lekkiej goryczce. Chmielone na zimno amerykańskimi odmianami chmielu. Piwo niefiltrowane, zawiera naturalny osad.

Polecane do steków oraz dań o wyrazistym pikantnym smaku. Najlepiej smakuje w szkle typu American Pint (Shaker).