Hojny chmiel

Hojny chmiel

W życiu warto być hojnym dla innych i dla siebie. Tak samo robimy piwo u nas w Largusie – dla innych ale tak jak dla siebie. To jest porządnie, jak przystało na fachowców. Dlatego rześkość i orzeźwienie są tak wyraziste w naszym pilsie. Piwo dolnej fermentacji. A chmiel jest oczywiście polski.
Zaćmienie słodu

Zaćmienie słodu

Raz na wiele lat pojawia się tak spektakularne zaćmienie słońca, że entuzjaści z zachwytem oglądają niebo. Ale są jeszcze lepsze widoki – dobry ciemny lager, dolnej fermentacji, z łagodną goryczką. Warzony na słodach pilzneńskim i monachijskim z delikatnym dodatkiem słodów palonych.
Stany Zjednoczone Chmielu

Stany Zjednoczone Chmielu

Odkryj w piwie na nowo amerykańskie odmiany chmielu – Citra, Centennial i Simcoe. Zjednoczone, mocniejsze, bogatsze w aromat owoców cytrusowych i tropikalnych. W tym przypadku zwycięstwo ma wyraźną gorycz i do tego jest chmielone na zimno.
Pszenica z Alabamy

Pszenica z Alabamy

Jak widać – Ameryka ma swój urok. Ale nie ma co go kopiować, trzeba mieć swój, dlatego z wykorzystaniem polskiej pszenicy zrobiliśmy naszą wersję American Wheat. To umiarkowanie goryczkowe piw o szlachetnym smaku z delikatnie słodkim finiszem, z wyczuwalnymi nutami cytrusowymi.
Odkrycie Ameryki

Odkrycie Ameryki

Nie odkrywamy Ameryki tym stylem piwnym. To Ameryka odkrywa przed nami swój styl – własną wersję India Pale Ale. Wyraźnie chmielowy aromat zbudza odczucie przyjemnej goryczki. Chmielone na zimno amerykańskimi odmianami chmielu – Citra, Mosaic, Simcoe i Warrior.
Polski kłos

Polski kłos

Szlachectwo zobowiązuje – to nasza wielkopolska tradycja. Tak jak nasze rzemieślnicze piwo – szlachetne, tylko ze sprawdzonych składników, dostojne i pełne dobrodziejstw naszych polskich pszenicznych słodów i polskiego chmielu. Piwo orzeźwiające z wyraźnym aromatem goździkowym i bananowym. Niefiltrowane.
Kręgi w pszenicy

Kręgi w pszenicy

Przecież wiadomo, że to kosmici robią te kręgi w pszenicy, bo kto inny – my?! My w tym czasie tworzymy piwo – klasyczna IPA, ale z dominującym udziałem pszenicy. Jest nadal spora słodycz lecz jeszcze większa goryczka. Chmielone na zimno amerykańskimi odmianami chmielu – Amarillo, Centennial, Citra i Mosaic.
Stout słodszy

Stout słodszy

Życie nie zawsze bywa słodkie, ale jeśli jest gorzkie – warto je sobie osłodzić. Do tego świetnie nada się Milk Stout. To piwo odkryje przed Tobą przyjemny, nieco słodszy smak, o kawowych nutach, delikatnie nawiązujący charakterem do kawy z mlekiem. I to wszystko dzięki dodaniu odrobiny laktozy – niezwykłe.
COFFEE IMPERIAL STOUT

COFFEE IMPERIAL STOUT

W tym mroku czai się moc bowiem zdecydowanie magiczne siły tkwią w tym piwie. A ta czerń jak smak – głęboka i intrygująca, intensywna i nieoczywista. Może to przez naturę naszego browaru Largus – warząc piwo mamy się za czarodziejów nad wywarem, który ma oczarować. A może po prostu porządnie zrobiliśmy piwo z hojnej kompozycji ciemnych i palonych słodów oraz wyjątkowej kawy… Wybierz swoją wersję.
IMPERIAL BALTIC PORTER

IMPERIAL BALTIC PORTER

W naszym browarze Largus cenimy sobie klasykę, nie tylko w rzemiośle ale też i w stylu, dlatego nasz klasyczny Porter Bałtycki postanowiliśmy uwarzyć jak zawsze – z hojną ilością słodów, głębokim bogatym smakiem, wyjątkowo aromatycznym charakterem i stosowną ilością procentów. Goryczka połączona z delikatnie słodkim, nieco czekoladowym smakiem, pozwoli Tobie poczuć coś więcej – a o to przecież chodzi w życiu – o coś więcej.
MOŻESZ WIĘCEJ

MOŻESZ WIĘCEJ

„Less is more” jak mawiają Anglicy, czyli „mniej znaczy więcej” – to prawda, zwłaszcza w przypadku naszego Piwa MOŻESZ WIĘCEJ… Obniżona zawartość alkoholu pozwala na więcej i częściej! Ale niech nie zwiedzie Cię ta nomenklatura – American Pale Ale jest jak najbardziej prawdziwe!
UNIKAT POLSKI

UNIKAT POLSKI

A co, gdyby tak uwarzyć piwo i naturalnie je nagazować? Tak właśnie zrobiliśmy – piwo prawdziwie refermentowane w butelce, jak u belgijskich mnichów w XVI wieku. A tylko ok. 1% piw w Polsce jest tak warzonych! I to wszystko wyłącznie na polskich słodach i chmielach. Jednym słowem UNIKAT, i to polski.
MALINA Z KOLEŻANKĄ

MALINA Z KOLEŻANKĄ

Malina z koleżanką – może i tak, a może po prostu malina z żurawiną. W każdym razie lubimy ten drugi wariant. Zwłaszcza bazujący na American Pale Ale, które cechuje klasyczna goryczka. Poczuj więc smak piwa rzemieślniczego z dodatkiem malin i żurawin. Nic tylko korzystać z życia.

Wronka

Wronka Session IPA

Piwo sesyjne górnej fermentacji w stylu India Pale Ale. Charakteryzuje się wyrazistym aromatem i intensywnym smakiem. Chmielone na zimno. Niefiltrowane, zawiera naturalny osad.

Polecamy do mięsa grillowanego, burgerów i dań kuchni meksykańskiej. Najlepiej smakuje w szkle typu IPA Glass.

Wronka Pszeniczna

Piwo jasne, orzeźwiające z delikatnymi cytrusowymi aromatami. Chmielone na zimno. Niefiltrowane, zawiera naturalny osad.

Polecamy do ryb pieczonych i grillowanych. Najlepiej smakuje w szkle typu American Wheat Glass.

Wronka American Pale Ale

Jasne piwo o bogatym cytrusowym aromacie i lekkiej goryczce. Chmielone na zimno amerykańskimi odmianami chmielu. Piwo niefiltrowane, zawiera naturalny osad.

Polecane do steków oraz dań o wyrazistym pikantnym smaku. Najlepiej smakuje w szkle typu American Pint (Shaker).